Thalia

Akten Kozmetik 1987 yılında İstanbul’da

Akten Kozmetik 1987 yılında İstanbul’da 55 yıllık kozmetik ve ilaç sektörü tecrübesini AR-GE’ye verdiği önem ile perçinleyen Metin KARA tarafından kurulmuştur. Metin KARA, o dönemlerde “Badi” Markalı bebek ve çocuk ürünleri üretmek üzere faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra gelişen pazar ve ihtiyaçlar doğrultusunda dekoratif sabun üretimi hız kazanmış ve hemen hemen tüm evlerin banyolarını süsleyen renkli, şekilli ve güzel kokulu süs sabunlarının imalatına geçilmiştir. Promosyon ürünü olarak da oldukça rağbet gören 100’ün üzerinde farklı şekillerde sabunların üretimi hali hazırda devam ederken, günümüz insanının en fazla önem verdiği kavramlardan biri olan “Doğalı Yaşamak” bağlamında seçkin müşterilerimizden gelen talep karşısında doğal sabun üretimine geçilmiştir.

Akten Kozmetik 2006 yılından bu yana kaliteli doğal sabunun adı olan THALIA markalı ürünlerini tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Ayrıca, 2010 yılında sıvı üretim tesislerini hayata geçirilerek, “THALIA Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Şampuan”nın kozmetik reyonlarındaki yerini almasını sağlamıştır.

Akten Kozmetik sektördeki birçok ilaç firmasına ve saygın kurumsal firmaya yönelik promosyon sabun üretimi ile proje bazında hizmetlerine devam etmektedir. AR-GE’ye verdiği önemi yeni geliştirilen “RESİMLİ SABUN” ile perçinleyen Akten Kozmetik sabun üzerine 4 renk istenilen logo veya fotoğraf baskısı yapabilmektedir. Akten Kozmetik 23 yıllık tecrübesi ve portföyündeki çok çeşitli ürün tipleri ile Türkiye’nin butik sabun ve şampuan üretiminde lider firmalarından biridir. Sektöre kattığı değerlerin yanı sıra tüketicilere de “Doğalı Yaşamak Hakkınız” sloganıyla ulaşmayı hedeflemektedir.

Akten Kozmetik Resmi Web Sitesi

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close